Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
-Ata-

Принтер скенер Canon MP140

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Подарувам сочуван принтер-скенер Canon MP140 ако некој има корист од ова.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
-Ata-
Поднесена
Последна промена
Прегледи
221
На врв Дно