Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

Празно куќиште

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Понудете празно куќиште, со слики и цена (y)
Однапред ви благодарам!!!

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
648

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно