Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
F

Продадено Празно куќиште АТХ

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Поради надоградба, се продава празно куќиште АТХ.
Следи со два вентилатори 12см, еден напред, незнам бренд и еден позади deepcool, плус фабричките кабли што си одат со него.
Куќиштето е солидно сочувано, вентилаторите не бучат.

Информации

Автор
Fidan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
269

Повеќе огласи од Fidan

На врв Дно