Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Практично нови звучници JBL Spyro 2.1

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Практично се нови(буквално така изгледаат), свирени севкупно само неколку часа. Ги купив за компјутерот од ќерка ми, но едноставно не ги користеше бидејќи се што прави е со слушалки.

Доаѓаат со оригиналното пакување.

20220403_155132.jpg 20220403_155153.jpg

Цена, фиксна: 2500 денари
075 437-061 Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
259

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно