Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
psyside

Позајмувам S7 Edge & Poco X3 NFC (плаќам)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Ми требаат за еден експеримент, кој има 2 или повеќе телефони и сака да заработи некој динар нека ми пише пп, доволно ми се 72h со било кој од овие 2 телефона а би ги позајмил и 2-та. Кога зборам за позајмување, зборам за плаќање на пример 1000 денари за тие 3 дена, (по уред) и целосна одговорност за било какво оштетување.

078 225 946
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
psyside
Поднесена
Последна промена
Прегледи
183

Повеќе огласи од psyside

На врв Дно