Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
psyside

Позајмувам објектив за D700

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Ќе си платам колку треба и превземам одговорност за потенцијални оштетувања

1 недела ми е доволно, не барам ништо скапо, солиден објектив.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Иванчо

Информации

Автор
psyside
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
604

Повеќе огласи од psyside

На врв Дно