Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
rippermkd

позајмица 15 мин за RAM меморија

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Менувам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
позз дечки, сакам да проверам плочата дали поддржува 2x32Gb RAM, па ако има некој во Бт или на поминување, ми требаат стварно на 15 мин (ако не и помалку).

Информации

Автор
rippermkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
272

Повеќе огласи од rippermkd

На врв Дно