Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gamer-eddie

Купено PowerVR Kyro/Kyro2 64MB барам/купувам

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Како што пишува горенеаведеното
Ми треба за музејот :) може и расипани

Информации

Автор
gamer-eddie
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
255

Повеќе огласи од gamer-eddie

На врв Дно