Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено PowerColor RX 5700 XT

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам графичка карта PowerColor RX 5700 XT,редовно одржувана и чистена,без никакви проблеми или мани.Може да тестираме што сакате без проблем,ја продавам поради надоградба на појака графичка карта.

Цена фиксна 7000 денари
Контакт ПП

Продадено

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
159

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно