Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

PowerColor Red Dragon AMD Radeon RX 6800 XT 3DHR OC 16GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
20 ден.
Истекува

Опис

Карго
 1. Да
Се продава PowerColor Red Dragon AMD Radeon RX 6800 XT 3DHR OC 16GB

 • Не се отварани (со фабричка пломба) по ваша желба може да се отворат и исчистат, сменат термална паста...
 • Led switch ( свети Red Dragon на самата карта во црвена боја)
 • Големо и масивно ладење со голем heatsink обложен со бакар на целата површина
 • Перфектна состојба, ниски температури и перфектни фанови
 • Може проба на лице место и избор на карта (имам повеќе)

Цена: 330 евра

Цената е фиксна и без замени!

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
465

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно