Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено PowerBox 850W 12cm fan

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
600 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
PowerBox 850W со 12cm вентилатор. Нормално, real power ~300W.
Од конектори има 24Pin, 4+4CPU, 8pin GPU, 2 Molex, 4 SATA.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
576

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно