Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Mario.Bog

Продадено Power Color RX6600XT 8GB GDDR6

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Се продава половна графичка картица Power Color RX6600XT 8GB GDDR6 , малку користена, извадена од пребилд компјутер, гаранција од мене 1 месец.

Цена 14.000 денари

Информации

Автор
Mario.Bog
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
327
На врв Дно