Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Повеќе Play Station 4/4 Pro

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам повеќе Play Station 4/4 Pro, сите во перфектна состојба, исчистени од прашина и по потреба променета термална паста.

1) Play Station 4 FAT V2 500GB SW 9.00 Jailbreak, 1 контролер = 12000 денари
2) Play Station 4 Slim 1TB SW 11.00 Jailbreak, 1 контролер = 12500 денари
3) Play Station 4 Slim 1TB SW 9.00 Jailbreak,1 контролер = 13500 денари
4) Play Station 4 PRO 1TB SW 11.00 Jailbreak,1 контролер = 17500 денари
5) Play Station 4 PRO 1TB SW 11.00 Jailbreak, 2 контролери = 19000 денари

6) Play Station 4 PRO 1TB SW 11.02 = 14000 денари


Сите доаѓаат со оригинални Sony контролери, HDMI и кабел за струја. Jailbreak верзиите доаѓаат со снимени мноштво популарни игри.
Цените се фиксни.

075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
267

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно