Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
shooter

Повеќе Дискови

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
5.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Здраво,

Продавам повеќе дискови...

1. Kingston KC2500 NVMe PCIe SSD 1TB - 2броја

Дискот е нов, неупотребуван, донесен е од странство, нема гаранција. 5500 денари од диск.

2. Gigabyte AORUS NVMe Gen4 SSD 2TB - 2 броја

Дискот е нов, неупотребуван, донесен е од странство, нема гаранција. 10000 денари од диск.

3. HDD 3.5" 10TB WD Purple SATA3 7200RPM 256MB - 2 броја

Дискот е нов, неупотребуван, локална гаранција. 13000 денари од диск.

4. HDD 3.5" 12TB Seagate IronWolf NAS SATA3 7200RPM 256MB - 1 број

Дискот е нов, неупотребуван, локална гаранција. 13500 денари од диск.

5. HDD 3.5" 10TB Seagate IronWolf NAS SATA3 7200RPM 256MB - 1 број

Дискот е нов, неупотребуван, локална гаранција. 12000 денари од диск.

За повеќе инфо ПП.

Поздрав

Информации

Автор
shooter
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1360

Повеќе огласи од shooter

На врв Дно