Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Постолје за лаптоп

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
300 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво дечки,

Продавам ново постолје за лаптоп за 300 ден.

Порачано од Али Експрес ама додека стигне 2 месеци, лаптопот го продадов.

Поздрав
  • Ми се допаѓа
Реакции: kirev и bristlebac

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1080

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно