Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Miki98

Порценка Tenda Wireless AC23 5Ghz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Здраво ит другари сакам да го сменам рутерот на wifi6 заради тоа,може ли некоја проценка да направите на рутерот
Купен во 2022-11-14 од Анхоч.
https://anhoch.com/product/59986935...band-gigabit-router-2100mbps-ac23-w7-antennas

Информации

Автор
Miki98
Поднесена
Последна промена
Прегледи
248

Повеќе огласи од Miki98

На врв Дно