Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
AleksandarBR8

Понудете графичка за 1080п

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Како што е горе наведено на огласот барам графичка за 1080п на макс да се игра :cool:

Информации

Автор
AleksandarBR8
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
167

Повеќе огласи од AleksandarBR8

На врв Дно