Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Половни монитори Asus VG278Q 27" Full HD144Hz 1ms G-Sync VESA

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам повеќе половни монитори Asus VG278Q 27" Full HD 144Hz 1ms G-Sync VESA со подесување на висина и ротација по 3 оски.
Повеќе инфо: VG278Q|Monitors|ASUS Global

Гаранција: 1 месец
Цена, фиксна: 6500 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
125

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно