Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Половни графички картички Zotac RTX 2060 Gaming 6GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам графички картички Zotac RTX 2060 Gaming 6GB во перфектна состојба(сите се како таа на сликата), користени околу 9 месеци за мајнинг на ETH во домашни услови, тазе променета термална паста.

Цена, фиксна: 12000 денари/парче
Гаранција 1 месец
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
720

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно