• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Половни графички картички

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам повеќе половни графички картички, сите во перфектна состојба, исправни вентилатори, детално исчистени и со тазе променета термална паста Arctic MX4 (а по потреба променети термални падови):


1) XFX RX580 4GB GTS Black OC = 4500 денари
2) Gigabyte RX570 Gaming 8GB = 4200 денари

1 месец гаранција
Цените се фиксни

075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
608

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно