Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Половни графички картички nVidia: RTX 3080, RTX 3070, RTX 3060 и RTX 2060

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
16.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
На продажба одлично сочвуани графички картички MSI, сите во перфректна состојба:


Марка и моделЦенаГаранција
MSI RTX 3080 SuprimX 10GB OC330006 месеци
MSI RTX 3070 SuprimX 8GB OC245003 месеци
MSI RTX 3060 Gaming X Trio 16GB OC165003 месеци


Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: gremlin

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
616

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно