Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Половни графички картички Asus RTX 3070 Turbo 8GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
20.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам одлично сочувани половни графички картички Asus RTX 3070 Turbo 8GB користени за мајнинг околу 10 месеци во домашни услови.

Гаранција 1 месец
Цена, фиксна: 20000 денари/парче
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
415

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно