Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Половни графички картички Asus Expedition RX 570 4GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам половни графички картички Asus Expedition RX 570 4GB со сменета термална паста и фабрички биос.

Гаранција 1 месец
Цена, фиксна: 2500 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
214

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно