Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Половни графички картички AMD: RX 6800XT, 6800, 6700XT, 6600XT, 5700XT, 5600XT, 580

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
На продажба повеќе графички картички, сите во перфректна состојба, по потреба сервисирани (сменета термална паста, термални падови и фанови):


Марка и модел
ЦенаГаранција
Asus RX 6800 TUF 16GB OC2400012 месеци
MSI RX6800 Gaming X Trio 16GB OC2350012 месеци
Sapphire RX 6700XT 12GB Nitro+ OC195003 месеци
Power Color RX 6600XT Hellhound 8GB OC140001 месец
Sapphire RX 5700XT Nitro+ Special Edition OC 8GB OC130001 месец
Sapphire RX 5700XT Nitro + BE 8GB OC120001 месец
Sapphire RX 5700XT Pulse BE 8GB OC110001 месец
Asus RX 5600XT Dual 6GB OC100001 месец
Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB OC55001 месец
XFX RX 580 GTS Black 8GB OC45001 месец
Asus RX 580 Dual 8GB OC40001 месец

Цените се фиксни, за купени над 5 парчиња 5% попуст во вкупната цена
  • Ми се допаѓа
Реакции: gego и Miki98

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1582

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно