Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Половни гејминг монитори Dell Alienware AW2518Hf, 25" Full HD 240Hz 1ms

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам повеќе парчиња на половни гејминг монитори Dell Alienware AW2518Hf, 25" Full HD 240Hz 1ms со подесување по висина и ротација по 3 оски


Цена, фиксна: 9000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
95

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно