Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Половни AM4 процесори

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам половни AM4 процесори:

1) AMD Athlon 200GE = 1500 денари
2) AMD Athlon 3000G = 1800 денари
3) AMD Ryzen 3 1200AF = 2000 денари

Следат само процесори без кулер.
Нови кулери AMD Wraith Stealth AM4 = 400 денари

075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
288

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно