Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Половен монитор Benq EL2870-B 28" 4K 60Hz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.benq.com/en-us/monitor/home/el2870u.html
Продавам половен монитор Benq EL2870-B 28" 4K 60Hz TN LED, безпрекорно сочуван без знаци на користење и користен во канцеларија каде не се пуши. Има 3 месеци гаранција.

Цена, фиксна: 9000 денари
075 473-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
643

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно