Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Половен gaming PC: Z390, i5 8500T, 16GB DDR4, RX5600XT 6GB, 256GB NVMe + 500GB HDD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
21.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам половен гејминг компјутер со следнава конфигурација:

MB: Asus Z390-P
CPU: Intel Core i5 8500T
RAM: Crucial 16GB (2x8GB) DDR4-2400
VGA: Asus RX5600XT Dual 8GB OC
SSD: Samsung PM961 256GB NVMe
HDD: Seagate 500GB
PSU: Cooler Master MWE650 80+ Bronze
Case: Modecom Oberon PRO Glass White /w 2x 120mm LED fans


1 месец гаранција на цела конфигурација
Цена, фиксна: 21500 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
214

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно