Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Половен gaming монитор Dell Alienware AW2521HF 25" 240Hz 1ms IPS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам комплетно исправен и одлично сочуван монитор Dell Alienware AW2521HF 25" 240Hz 1ms IPS

Повеќе инфо: Alienware 25 Gaming Monitor - AW2521HF | Dell USA

Цена, фиксна: 12000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
72

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно