Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bogdan.j

Подарувам водено ладење Cooler Master Nepton 140xl

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Подарувам водено ладење AIO Cooler Master Nepton 140xl. Случајно видов дека сум го заборавил позади кревет од еден предходна конфигурација што си ја имав. Ладењето е исправно и исчистено, само ги немам брекетите за други сокети, овој што е закачен е за LGA2011.

Кој го сака/ако го сака, негово е.

Информации

Автор
bogdan.j
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
310

Повеќе огласи од bogdan.j

На врв Дно