Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Daniel86

Подарувам TIP транзистори

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

TIP41C & TIP42C

Ги купив за некој уред на кој што му требаа само два, но нарачав по 10 парчиња од двата да има за секој случај и веќе не ми требаат, кој сака нека повели.

Информации

Автор
Daniel86
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
314

Повеќе огласи од Daniel86

На врв Дно