Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DarthJe5us

Подарувам страничен отвор/врата за CoolerMaster Mistique/632 куќиште

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

Нема никакви оштетувања, делот е црн. Ако некој го има куќиштево и му треба пишете.

Информации

Автор
DarthJe5us
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
354

Повеќе огласи од DarthJe5us

На врв Дно