Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pulse

Подарувам разни ствари

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Подарувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

НАПОМЕНА: СИТЕ РАБОТИ ГИ ДАВАМ НАЕДНАШ, НЕМАМ ВРЕМЕ ДА СЕ ЗАМАРАМ „НА РАТИ“.
ЌЕ СЕ ДОДЕЛАТ НА ПРВИОТ ШТО ЌЕ ДОЈДЕ НА ЛОКАЦИЈА ЃОРЧЕ П. СТАРА ПОЛИЦИЈА.
ПО КАРГО НЕ ПРАЌАМ.


Правев чистка низ дома и доколку до вторник (12.09) ради селидба, никој не дојде да ги земе ке летаат во контејнер.

1. Разни каблиња (Состојба: Користено-работат)


2. Делукс напојување (Состојба: НОВО)


3. Надворешни кутии за 3.5 дискови 2 парчиња (Состојба: Користено-работат)


4. УСБ продолжетоци (Состојба: Користено-работат)


5. Кулер незнам каков (Состојба: Користено-работи)


6. Power bank 15000 mah, незнам колку држи (Состојба: Користено-работи)


7. Кеди за ССД (Состојба: Користено-работи)


8. Носталгично Ентер 29 ЦД (Состојба: Незнам)


9. Процесори (Состојба: Незнам)
  • Intel Celeron D 2.5ghz
  • Intel Pentium 531


10. Звучна незнам каква (Состојба: Незнам)


11. Штрафови, абсорбери гумици


12. АТА to SATA


13. PCMCI Card (Состојба: Незнам)


14. Телефони незнам какви (Состојба: ЗА ДЕЛОВИ)


15. Кабел андроид (Состојба: Незнам)


16. Од незнам што во УСБ конвертор


17. Полароид дигитален апарат (Состојба: Незнам)

Информации

Автор
Pulse
Поднесена
Последна промена
Прегледи
648

Повеќе огласи од Pulse

На врв Дно