Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Daniel86

Подарувам M2 2242 32GB SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Менувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Подобро да го дадам на некој затоа што секако ќе го фрлам, мислам дека има и Chrome OS на него ако на некого му значи.076270486 Даниел

Информации

Автор
Daniel86
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
200

Повеќе огласи од Daniel86

На врв Дно