Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
тотето

Подарено Подарувам Lenovo ThinkPad Tablet 2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Ми стои така веќе подолго време со надеж да го „оживеам“ да пробам да снимам нов софтвер на него, ама не стига на ред. Последно што пробав е да го пуштам, и не прима струја од полнач, не знам шо можи да е.

Пред да оди во електронски отпад, ако сака некој друг да му го испратам или да си го земи нека ми пиши порака.

Link: tablets :: thinkpad tablet series :: thinkpad tablet 2 - Lenovo Support US

Информации

Автор
тотето
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
139

Повеќе огласи од тотето

На врв Дно