Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gokica

Подарено Подарувам HP M1120 принтер

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Подарувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Здраво,

Подарувам стар принтер М1120:


Пred неколку месеци работеше. Имам и еден заменски тонер неотпакуван гратис ако некој го сака со принтерот.

Едино не сум сигурен дали ги чувам кабелите за струја и USB. Ќе ги побарам но можно е да сум ги фрлил.

По карго не можам да праќам. Локација скопје.

Информации

Автор
gokica
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
336

Повеќе огласи од gokica

На врв Дно