Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
mkgunner

Poco X3 Pro 6/128GB Bronze

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
POCO X3 PRO 6/128 GB сочуван со козметички гребаници на задниот капак и лајсната.
Комплет со кутија и полнач

Информации

Автор
mkgunner
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
191

Повеќе огласи од mkgunner

На врв Дно