Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
puscyfer

Продадено POCO F4 GT 5G 8GB/128GB Stealh Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
21.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
POCO F4 GT 5G 8GB/128GB Stealh Black (европска верзија) во минт состојба, комплет со кутија и сите фабрички елементи. Испробан и функционира со телеком 5g мрежата, претпоставувам и на A1.

Спецификации:
CPU/RAM:
Snapdragon 8 Gen 1 - 8 GB LPDDR5 RAM + UFS3.1 Storage
Екран:
6.67 inches (16.94 cm)395 PPI, AMOLED 120 Hz Refresh Rate
Камера:
64 MP + 8 MP + 2 MP Triple Primary Cameras LED Flash 20 MP Front Camera
Батерија:
4700 mAh Hyper ChargingUSB Type-C Port + 120W Charger
Аудио:
4 speaker JBL dolby configuration.

- телефонот е малку користен, полнет е со спор Xiaomi адаптер за батеријата да биде задржана во фабричка состојба.
ЦЕНА: 21.000 ден.

- гратис: SmartDevil сталко со калап за инсталација.
*Без замени

Информации

Автор
puscyfer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
116

Повеќе огласи од puscyfer

На врв Дно