Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nvidia88

Poco f4 gt 12/256 gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
30.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://mobelix.com.mk/mk/proizvodi/poco-f4-gt-5g-12gb-ram256gb
Се продава poco f4 gt 12/256gb knight silver,користен 3 месеци,со кутија полнаќ 120w итн....од али ми стигаат стаклени фолии за дисплеј и камера, и case,ги добивате и тие штом стигнат....за појќе инфо инбокс
Цена 30.000 ден

Информации

Автор
nvidia88
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
280

Повеќе огласи од nvidia88

На врв Дно