Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
lumixoid

Poco F2 Pro 128GB 6GB RAM

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/xiaomi_poco_f2_pro-10220.php
Се продава телефонот од насловот.
Максимално зачуван и од користен само со маска и заштитно стакло .
Купен од Хај Комуникации на 22.12.2020 и мислам дека има гаранција до 22.12.2022 (ја барам фискалната и гаранцијата).

Со него стигаат и неколку маски, една оргинална, една Nillkin, две генерички и една Spigen Rugged Armor.
Дополнително во пакет одат и три заштитни стакла, едно ESR и две генерички.

UtjpM7a.jpg

v9zZEGY.jpg

Sm605xd.jpg

TwTUDXM.jpg

TY3zeAB.jpg

MGH8ZxA.jpg

opB9Dps.jpg
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
lumixoid
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
319

Повеќе огласи од lumixoid

На врв Дно