Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Crazy

Playstation 5

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
60.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Mnogu malku koristen (disc version)
Doagja so 2 joysticka i sackboy
Akaunt so slednive igri i Garancija do 03.03.2024
Информации

Автор
Crazy
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
659

Повеќе огласи од Crazy

На врв Дно