Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
R

Playstation 5 Disc Version

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
41.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.playstation.com/en-nz/ps5/
Се продава PS5 Disc Version со 2 бели контролери во одлична состојба (скоро некористени), PS Plus Essential 1 година - купено пред околу 1 месец. Иде заедно со следните игри: FIFA 21, GTA Trilogy, Spiderman Miles Morales. Од PS Plus игри имам и UFC 4.

Информации

Автор
Rilind
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
647

Повеќе огласи од Rilind

На врв Дно