Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
skullmonkey

PlayStation 4 Slim + DualShock контролер + 1Т екстерен диск + 18 игри

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
25.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам:
  • PlayStation 4 Slim конзола со оригинален DualShock контролер и сите кабли кои доаѓаат со неа.
  • 2T Verbatim екстерен хард диск.
  • Игрите од сликата + Star Wars Jedi: Fallen Order

IMG_1734.JPG IMG_2108.JPG IMG_2935.jpg

Информации

Автор
skullmonkey
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
178

Повеќе огласи од skullmonkey

На врв Дно