Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Playstation 4 Slim 1TB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
11.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам одлично сочуван и комплетно исправен Playstation 4 Slim 1TB со тазе променети термална паста (Arctic MX4) и висококвалитетни термални падови. Доаѓа со 1 контролер и сите пропратни кабли.Цена, фиксна: 11500 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
252

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно