Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Delicon

Продадено Playstation 4 Slim 1TB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Ако може проценка на Playstation 4 Slim 1TB со 2 контролери + back buttons.
Конзолата е супер зачувана и не е многу користена.

Информации

Автор
Delicon
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
335

Повеќе огласи од Delicon

На врв Дно