Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Peceto

Купено Playstation 3 / 2 Component AV Cable

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам ваков кабел

PS3 PS2 Component AV Cable​

Информации

Автор
Peceto
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
238
На врв Дно