Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ulrezaj

Play Station 5 - Игри

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
 1. Да
Се продаваат следните игри за PS5:

 • Spiderman: Miles Morales, Ultimate Edition ---> 1.800 ден
 • Ratchet & Clanк: Rift Apart ---> 1.450 ден
 • Resident Evil Village --> 1.500 ден
 • Alan Wake Remastered --> 850 ден.
 • Demon Souls --> 1.600 ден

Испраќам по карго на ваш трошок.

Информации

Автор
Ulrezaj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
143

Повеќе огласи од Ulrezaj

На врв Дно