Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
sostius

Pixel 7 Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
49.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Pixel 7 Pro, 128gb, 12gb RAM, Obsidian Black. Kористен две недели, купен од Швајцарија.
Комплет пакување, како нов. Контакт 078-309-109
Цена 50 000 мкд

Информации

Автор
sostius
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
682
На врв Дно