Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Pixel 7 Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
55.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/google_pixel_7_pro-11908.php
Здраво дечки,

Се продава НОВ (без ниедна грепка) Pixel 7 Pro. Купен на 3ти февруари 2023.

Се продава бидејќи ми подарија S23 Ultra од работа.

Пикселот нормално си доаѓа во оригинално пакување и една година гаранција од Ледиком (ако тоа нешто ви значи).

Моментално најефтин во МК има во Mobelix за 61.500 црн. НО, тие ја имаат 128 GB Black верзијата.


Овој е 256 GB Snow White верзија и го продавам 100 eвра поефтино т.е. за 55.000 ден.

Поздрав

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
491

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно