Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Подарено Pixel 7 Clear Case

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Подарувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Порачав маска за 7 Pro, но АЉИ ретардираните ми пратија за 7ката обичниот. Кафе пари е па ја подарувам. Ако има некој 7ка, слободно земете ја.

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
387

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно